Yara Örtüleri

Pedli Şeffaf PU Yara Örtüsü

5×7,5 cm / 5×9 cm / 9×10 cm /9×15 cm/ 9×20 cm/ 9×25 cm /9×30 cm

Son derece elastiktir ve vücut hatlarına uygundur, ana pansuman olarak kullanılabilir. Pansumanı deriden ayırmadan yara yatağının gözlemlenmesine olanak sağlar. Hassas cilde sahip hastalar için hipoalerjenik yapışkan özelliğine sahiptir. Steril, su geçirmez, hava ve X-Ray geçirgen bir üründür.

Non Woven Yara Örtüsü

5×7,5 cm / 5×9 cm / 9×10 cm /9×15 cm/ 9×20 cm/ 9×25 cm /9×30 cm

Güçlü bir emici kapasiteye sahip yara pedi ile kaplanmış yumuşak, dokuma olmayan bir kumaştan oluşur. Dokumasız elastik yapısı vücut hatlarına uyum sağlar. Emici pansuman, yara yapışmasını en aza indirmek ve yaraya yapışmasını önlemek için düşük yapışkanlı bir katmana sahiptir. Steril, hava ve X-Ray geçirgen bir üründür. Hassas cilde sahip hastalar için hipoalerjenik yapışkan özelliğine sahiptir.

Steril-Non Steril Non Woven Kompres

Güçlü bir su emme kapasitesine sahip ve gazlı bez yerine ideal bir alternatif olan dokumasız kumaştan yapılmıştır. Non Woven Kompresler ihtiyaç halinde farklı şekillerde kesilebilir. Toksik değildir, tahriş etmez, hassasiyet yaratmaz, floresan madde içermez ve emme kapasitesi güçlüdür, tüy bırakmaz ve hava geçirgendir.

Şeffaf PU Plaster

Şeffaf poliüretan filmden yapılmıştır. Şeffaf PU Plaster non steril, su geçirmez, yumuşak ve rahat bir üründür. Vücut hatlarına uyum sağlayarak esnek hareketler sağlar. Kontaminasyonu önler ve enfeksiyon riskini azaltır.