Sonoscape

Güvenli Teşhisiniz için Kullanışlı Çözüm

Ergonomik açıdan küçük ve esnek bir görünüme sahipken performans açısından son derece güçlü olan P9 renkli Doppler sistemi, giderek çeşitlenen klinik taleplerin ihtiyaçlarını kolayca karşılamak için gelişmiş görüntüleme işlevlerinin çeşitliliğini artırır.

Akıllı Muayene Parmaklarınızın Ucunda

Akıllı ölçüm ve analiz araçlarıyla donatılmış olan P11 Elite, istikrarlı bir performans sağlar ve günlük muayenenizi verimlilik, doğruluk ve tutarlılıkla hızlandırır. Bu, çok yönlü değerlendirmeler sırasında hastaların konforunu en üst düzeye çıkarmak için sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile tasarlanmış son derece güvenilir bir üründür.

Değer ve Önem

Yenilikçi teknolojileri bünyesinde barındıran P20’nin basit kullanım paneli, sezgisel kullanıcı arayüzü ve çeşitli akıllı yardımcı tarama araçları ile kullanıcı dostu tasarımı, günlük muayene deneyiminizi önemli ölçüde geliştirecektir. P20, genel görüntüleme uygulamalarının yanı sıra, obstetrik ve jinekoloji uygulamalarında olağanüstü bir performansa sahip olan tanısal 4D teknolojisine de sahiptir.

Elit Deneyim Değerle Buluşuyor

Görüntü kalitesi her zaman kesin klinik sonuçların merkezinde yer alır. ELITE, bir sonraki netlik ve güven seviyesi için güçlü bir mimari, son teknoloji ürünü dönüştürücüler ve sofistike işleme algoritmaları ile yüksek performanslı ve net bir görüntüleme sunar.

Geliştirilmiş Zekâ

SonoScape’in en son öne çıkan Wis+ platformu ile yapılandırılan P60, otantik detay görüntüleme, kolay ama etkili akıllı analiz ve kolaylaştırılmış iş akışı yoluyla tanı için daha anlayışlı ve yapıcı kanıt sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Görünmeyeni Ortaya Çıkarın

Mükemmel görüntü kalitesine bağlı kalarak, SonoScape’in yeni piyasaya sürdüğü S50, çığır açan bir ultrason sistemi olmak için kapsamlı, yükseltilmiş bir platform taşıyor. Çok çeşitli genel görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamaya büyük ölçüde yardımcı olan güçlü tek kristal dönüştürücüler, dikkat çekici 4D işlevleri ve akıllı iş akışı ile donatılmıştır. Olağanüstü yazılım ve donanımla donatılmış olan S50, içten ve dıştan iyi dengelenmiş bir tasarıma sahiptir. Hızlı yanıt veren dokunmatik ekran, mod değiştirme ve depolama işlemleri netlik ve esneklikle yeni bir standart sunar.

Tam İhtiyaçlarınıza Göre

E2, kompakt ve şık görünümü sayesinde beklentilerinizin ötesine ulaşan bir renkli Doppler ultrason sistemidir. Rutin tarama ihtiyaçlarınızı karşılamak için GI, OBS/JIN, Kardiyak ve POC uygulamalarını yerine getirirken, renkli modu lezyonların daha doğru ve verimli teşhisi için size yardımcı olacaktır. E2, rutin taramalarda kullanıcılara yardımcı olmak için geniş bir uygulama yelpazesi sunar. E2, tanısal güveninizi artırmak ve hasta iletişimi için size zaman kazandırmak için otomatik hesaplamalar sağlar.

Small Size, Smart Sight

Ultrason taramasında devrim yaratan, elde taşınan renkli Doppler sistemi X3, size mükemmel görüntü kalitesi sunmak için ileri teknoloji ile donatılmıştır. Kendinizi içinde bulabileceğiniz çeşitli durumları göz önünde bulundurarak, X3 son derece hafif ve küçük bir dizüstü bilgisayar tasarımı ile size her durumda aşırı hareketlilik ve esneklik deneyimi sağlar. X3, klinik uygulamalar için her türlü ihtiyacınıza uyacak geniş bir transdüser yelpazesi sunar ve profesyonel muayene modları muayenelerinize yenilenmiş bir güven getirecektir.

Farkı Hissedin

SonoScape, ilk taşınabilir renkli Doppler ultrason sistemini piyasaya sürdüğünden beri kendini ultrason alanına adamıştır. Bu adanmışlıktan, özellikle elde taşınan sistemlerde çok sayıda ultrason teknolojisi ortaya çıkmıştır. Bu adanmışlıktan, S9 fütüristik bir tasarıma sahip güçlü ve çok yönlü bir görüntüleme platformu olarak piyasaya sürüldü. Kompakt, ancak kardiyoloji, radyoloji, karın, kadın doğum, jinekoloji, küçük parçalar ve üroloji için kapsamlı uygulamalar içeren S9, olağanüstü performansıyla ultrason görüntüleme için en iyi çözümü sunar.

CONVEX PROBES

INTRAOPERATIVE PROBES

LINEAR PROBES

PHASED ARRAY PROBES

VOLUME PROBES