Markalar

Firmamızın alt markalarında birçok ürünü sizlerle buluştururken, ana markamız olan MEDGenetics markası altında da çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Tek kullanımlık nitril eldiven ürünümüzle birlikte, tüm markalarımızın ürünleriyle de kullanıma uygun ürün portföyünü barındırıyoruz.

VonderCARE

Türkiye’de sağlık hizmetleri konusunda standartları yükselten, sektörün gelişimine büyük katkılarda bulunan ve daima gelişim hedefiyle çalışmalarımıza devam ettiğimiz VonderCARE markamız ile, yara örtüleri, elastik bandajlar, yara bantları, göz pedleri, şeffaf PU flasterler ve katater sabitleme bantları gibi sağlık koruma ve bakım ürünleri üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini arttırmak ve sağlığını desteklemek amacıyla attığımız tüm adımlarda, bilimin öncülüğünde gelişen teknolojiyi takip ediyor ve yenilikçi çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

VonderLAB

VonderLAB markamız ile plastik sarf malzemeleri tedariği sağlıyor ve bu markamız altında kurduğumuz VonderPLASTİK fabrikamızda bu ürünlerin üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Her
geçen gün büyüyen hizmet ağımız ve artan personel sayımız sayesinde üstün kaliteye sahip en iyi hizmeti sunmaya devam
ediyoruz.

VonderMED

Medikal cihazlar için kurduğumuz VonderMED markamız ile, minimal invazif endoskopik (kapalı) ameliyatların teşhis ve tedavi süreçlerinde kullanılan tüm endoskopik ekipmanlar için dünyanın en iyi markalarıyla iş birlikteliği kurarak çalışmalarımıza devam ediyor ve ülkemize en iyi hizmeti sunuyoruz. Markamızın portföyünde üroloji,  genel cerrahi, jinekoloji, anestezi, acil servis, kulak burun boğaz, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi ve ortopedi kliniklerine ait yenilikçi endoskopik ekipmanlarla birlikte ultrason sistemleri, endoskopi kuleleri ve görüntüleme sistemleri bulunuyor.

VonderBIO

Tüm canlıların hayat kalitesini arttırmayı hedefleyen VonderLIFE markamız ile, her canlının kendisine özel genetik kodlarını analiz ediyor ve kendileri hakkında bilmedikleri sırları ortaya çıkarıyoruz. Markamızın portföyünde oral mikrobiyota testi, bağırsak (gut) mikrobiyata testi, sporcular için mikrobiyota testi ve evcil hayvanlar için parazit testleri yer alıyor.

VonderGEN

VonderGEN markamız altında, Avusturya’da bulunan dünyanın en büyük biyoteknoloji şirketlerinden olan PROCOMCURE BIOTECH’in ve laboratuvar cihazları konusundaki geniş ürün ağı
ile ALLSHENG firmasının distribütörlüğünü yapmaktayız. Genetik ve Biyomühendislik temel uzmanlık alanımız olup, kullanıma hazır ürünlerin yanında müşterilerimizle yakın iş birliği içinde özel enzim ve analiz yöntemleri de geliştirmeye açığız. VonderGEN markamızla, biyoteknoloji, moleküler biyoloji ve medikal genetik gibi büyüyen sektörlerde çalışmalarımıza her geçen gün genişleyen bir kadro ile devam ediyoruz.