Enjeksiyon ve Kateter Sabitleme Bantları

Enjeksiyon Bandı

Ø  22,5 mm

Enjeksiyon bantları, genellikle kan alma, enjeksiyon veya infüzyonlardan kaynaklanan delinme yaralarını tedavi etmek için kullanılan küçük yapışkan pansumanlardır. Genellikle önceden kesilmiş olarak gelir, tek elle kolay uygulama sağlar ve ağrısız bir şekilde çıkarılmasına olanak tanır.

Hemostatik Bası Bandı

38 mm x 38 mm / 30 mm x 72 mm / 38 mm x 72 mm

Kanamayı kontrol etmek amacıyla yara bölgesinde ek basınç oluşturmak için kullanılır. Her bant ayrı ayrı sterildir. Hemostatik Bası Bandı hassas cilde sahip hastalar için hipoalerjenik yapışkan özelliğe sahiptir.

Şeffaf Katater Sabitleme Bandı

6 cm x 7 cm / 7 cm x 8,5 cm / 8,5 x10,5 cm

Katater Sabitleme Bandı, yapışkanlı şeffaf poliüretan film tabakası ve ayırma kağıdından oluşur. Şeffaf, nefes alabilen, sünekliği güçlü bir üründür ve esnek vücut eklemleri ve diğer bölgeler için uygundur. Kataterler ve drenaj tüpü sabitlemesi için ideal olarak tasarlanmıştır.

Non Woven Katater Sabitleme Bandı

6 cm x 9,5 cm

Non Woven Katater Sabitleme Bandı kanülün vücuda düzgün şekilde sabitlenmesini sağlar. Soyulduktan sonra tutkal kalıntısı bırakmadan sıkı bir şekilde yapışır. Hava ve X-ışını geçirgenliğine izin veren yumuşak ve elastik bir yapıya sahiptir. Sterildir ve tek tek paketlenmiştir.